У Генті проходить виставка брутальних меблів.

У гентському музеї дизайну проходить виставка «Poème Brut», присвячена одній із найцікавіших і найпомітніших тенденцій у сучасному дизайні. У класичних інтер’єрах музею куратори зібрали предмети з нерівною, «брутальною» поверхнею, аморфними примітивістськими формами та навмисне грубим оздобленням.

Серед тридцяти двох учасників герої наших попередніх публікацій Сігве Кнутсон, Макс Лемб і бюро Studio Swine, а також інші дизайнери з усієї Європи. Голландець Томас Баллаухей представив свої об’єкти із серії «Ways of Altering», оброблені сумішшю піску та клею, німкеня Ліза Ертель привезла великовагові фактурні табурети з ретельно ошкуреного дерева, латишка Тамара Ор’йола показала меблі із спресованих соснових голок. Різні і на вигляд, і за технологією виробництва речі поєднує новаторський, експериментальний підхід їх творців.

Виставка показує дизайнера не як художника чи проектувальника, а як алхіміка, який вигадує дивовижні композити, використовує забуті методи роботи з матеріалами та отримує експресивні, авангардні предмети.

За інформацією: art-and-houses.ru

Захід проходить з 30.03.2018 до 02.09.2018 у Музеї дизайну в Генті.

Заказать мебель

 

Закажите мебель у нас прямо сейчас!

Введите Имя и телефон и мы Вам перезвоним.

 

×
Замовити меблі

 

Замовте меблі у нас прямо зараз!

Введіть Ім’я та телефон, і ми Вам передзвонимо.

 

×